O pigułkach

Czym jest aborcja farmakologiczna?

Aborcja farmakologiczna polega na wywołaniu poronienia przez połknięcie środków poronnych. Najczęściej dokonuje się jej w pierwszym trymestrze ciąży, jednak polskie feministki skutecznie nakłaniają kobiety do zabijania w ten sposób swoich dzieci nawet do 20. tygodnia ciąży.

Polki, dopingowane przez administratorki forum aborcyjnego, bardzo często przyjmują po 16. tygodniu ciąży preparaty dozwolone w krajach zachodnich do 10-12. tygodnia ciąży.

 

Dzieci zabijane za pomocą pigułek poronnych najczęściej rodzą się martwe, a ich matki pozbywają się ciał np. spuszczając je w toalecie. Niektóre kobiety mają wyrzuty sumienia i decydują się pochować swoje ofiary.

 

 

Zdarza się, że podczas domowej nielegalnej aborcji występują powikłania. Wtedy kobiety trafiają do szpitala i odbywa się tam wydobycie ciała dziecka. Z forum aborcyjnego znane są przypadki, w których dzieci rodziły się żywe i konały dusząc się na rękach matek.

Wesprzyj akcję

Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę o prawo do życia najsłabszych, dzieci, które same nie mogą się bronić.